Vítáme všechny své příznivce i náhodné návštěvníky

Terice.bizu

 
Jmenuji se Tereza Čermáková a trvale žiji v Libčicích nad Vltavou. 
Po studiu na SUPŠ a VOŚ bižuterní v Jablonci nad Nisou jsem po maturitě v roce 1999 nastoupila jako modelářka a umělecká štukatérka do Barrandovských ateliérů, kde jsem víceméně setrvala až do roku 2005. Poté jsem se chvíli věnovala výrobě reklam a propagační grafiky. Od roku 2007 jsem se odklonila od oboru a začala jsem pracovat v kanceláři jako "asistentka" asistentky ředitele (administrativa a běžný provoz kanceláře) až do mého odchodu na mateřskou dovolenou (2011), kdy jsem krotila pět let dva raubíře...někdy celkem i úspěšně, momentálně pracuji ve školce jako učitelka.

K práci s polymery jsem přičichla v roce 2012 víceméně náhodou. Po zhlédnutí reportáže s naší přední polymerovou tvořilkou jsem se rozhodla tento materiál vyzkoušet. První pokusy byly velmi nesmělé a téměř nepublikovatelné, posléze jsem polymerům zcela propadla a formou samouky z internetu a jiných dostupných informací postupovala po malých krocích až k Polymerové škole, která mou práci zdokonalila a naučila mě mé projekty dotahovat až do zdárného konce. Zde jsem se také dostala mezi 12 vyvolených s projektem "náramek arachnofobie". 

Inspiraci čerpám všude kolem sebe a polymer je materiál, co se i v domácích podmínkách s kapkou zručnosti a hromadou štěstí může proměnit v takřka cokoli a proto má mé doživotní sympatie.

Proto pevně doufám, že mě v budoucnu čeká spousta nových nápadů, které polymer nabízí a mé výtvory se budou líbit i mým potencionálním zákazníkům.

Sledovat aktuální tvorbu můžete i na Instagramu nebo Facebooku.

Tereza Čermáková lives in Libčice nad Vltavou. She graduated from the Secondary School of Applied Arts and VOŠ in Jablonec nad Nisou.

She started working with polymer clay in 2012 more or less by accident. She draws her inspiration from surroundings, and the polymer has become just the right medium for her, which, even at home, with a few skills can be turned into almost anything.

 

 
 
To je náš štaflový - prodejní stánek...jsme na něj pyšné :) a nebojíme se ho použít
                                                       
Nebo si stánek prostě půjčíme :)
 
 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.