Vítáme všechny své příznivce i náhodné návštěvníky

Terice.bizu

Jmenuji se Tereza Čermáková a trvale žiji v Libčicích nad Vltavou. 
Po studiu na SUPŠ a VOŚ bižuterní v Jablonci nad Nisou jsem po maturitě v roce 1999 nastoupila jako modelářka a umělecká štukatérka do Barrandovských ateliérů, kde jsem víceméně setrvala až do roku 2005. Poté jsem se chvíli věnovala výrobě reklam a propagační grafiky. Od roku 2007 jsem se odklonila od oboru a začala jsem pracovat v kanceláři jako "asistentka" asistentky ředitele (administrativa a běžný provoz kanceláře) až do mého odchodu na mateřskou dovolenou (2011), kdy jsem krotila pět let dva raubíře...někdy celkem i úspěšně, momentálně pracuji ve školce jako učitelka.

K práci s polymery jsem přičichla v roce 2012 víceméně náhodou. Po zhlédnutí reportáže s naší přední polymerovou tvořilkou jsem se rozhodla tento materiál vyzkoušet. První pokusy byly velmi nesmělé a téměř nepublikovatelné, posléze jsem polymerům zcela propadla a formou samouky z internetu a jiných dostupných informací postupovala po malých krocích až k Polymerové škole, která mou práci zdokonalila a naučila mě mé projekty dotahovat až do zdárného konce. Inspiraci čerpám všude kolem sebe a polymer je materiál, co se i v domácích podmínkách s kapkou zručnosti a hromadou štěstí může proměnit v takřka cokoli a proto má mé doživotní sympatie.

Proto pevně doufám, že mě v budoucnu čeká spousta nových nápadů, které polymer nabízí a mé výtvory se budou líbit i mým potencionálním zákazníkům.

 

 
 
 

Ywainne.handmade

autorská tvorba skleněných náramků za vydatné asistence kočky, inspirovaná nádherným prostředím roubené chalupy v Pojizeří.  
Budu ráda když navštívíte moje FB stránky www.facebook.com/Ywainnehandmade-163527837191152/.
 
 
 
To je náš štaflový - prodejní stánek...jsme na něj pyšné :) a nebojíme se ho použít
                                                       
Nebo si stánek prostě půjčíme :)
 
 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.